Fotogalerie půjčovny elektrických koloběžek NORTH BIKE.

Fotogalerie půjčovny elektrických koloběžek NORTH BIKE.

Pro aktuální zážitky si nás přidejte do oblíbených na FACEBOOKU, INSTAGRAMU a YOUTUBE!.

Pro zobrazení fotografií skrolujte dolů

BIG ONE S od HUGO BIKE

LUXUSNÍ ČESKÉ ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY V KRÁSNÉ LÍPĚ

Koloběžka pro náročné, do každého terénu. BIG ONE S patří do rodiny terénních koloběžek. Big One je možné vzít i na pozemní komunikace, a proto je jeho max. výkon omezen na 1 kW. Náročnějším uživatelům můžeme sestavit BIG One S s 3 kW motorem a můžete si tak užívat agresivnější jízdu mimo pozemní komunikace. Silné pláště a velká kola jsou ideální do náročnějšího terénu a na výlety po přírodě. Koloběžka má tichý chod, čímž zajistí, že vám neuteče žádný zážitek s lesním obyvatelstvem. Níže se můžete podívat jak to koloběžce sluší na fotografiích.

Jste připraveni na elektrizující jízdu?

Garantujeme nepoznané a přijemné zážitky!

SUNNY OD HUGO BIKE

LUXUSNÍ ČESKÉ ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY V KRÁSNÉ LÍPĚ

Sunny je naše sluníčko a zákazníky nejoblíbenější koloběžka. Splňuje přesně to, co od koloběžky očekáváte. Je veliká tak akorát, hodí se jak do města, na stezky, tak i do méně náročného terénu. Osazená baterie 20,3 Ah, 25.0 Ah, vám umožní zdolat i delší trasy na jedno nabití. Pokud chcete všestrannou koloběžku, Sunny je jasná volba. Podívejte se jak to našemu sluníčku sluší.

Není nad to, zažít to na vlastní kůži.

Rezervujte si svůj termín teď!

NEZAŘAZENÉ - MOMENTKY

NORTH BIKE Krásná Lípa - půjčovna, servis a prodej elektrokoloběžek

Půjčovna, prodej a servis elektrokoloběžek

NORTH BIKE

Půjčovnu elektro-koloběžek NORTH BIKE najdete na náměstí v centru Krásné Lípy. Rezervaci lze provést buď po telefonu případně online. Platby lze provádět hotově, platební kartou nebo předem na náš účet.

Záleží nám na vaší spokojenosti. Můžeme něco vylepšit? Kontaktujte nás skrze formulář online. Za jakékoliv vaše připomínky předem děkujeme.